KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16993055
nr 1699 3055
Ossian Elgström
(1883-1950), Sverige
Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 39x26cm
Ossian Elgström, svensk målare född 1883, död 1950.
Utrop:
800 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:04:39
Ossian Elgström
Läs mer om Ossian Elgström